Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame V11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Silnik | SPACE 4.0 |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Moc | |
| Prędkość obrotowa (max) | 125000 RPM |
| Maks. moc ssania | 150 AW |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Czas ładowania | 4 h |
| Napięcie znamionowe | 25,2 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | Do 90 minut |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Pobór mocy | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wydajność | |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Rura przedłużająca x 1 Instrukcja obsługi x 1 Szczotka 2w1 x 1 Główny korpus x 1 Szczotka główna x 1 Szczotka płaska 2w1 x 1 Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1 x 1 Elektroszczotka x 1 Przedłużenie x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące