Producenci
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame K10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,89 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,6 l |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Moc | |
| Moc ssania | 6500 Pa |
| Maksymalna moc wejściowa | 220 W |
| Pojemność baterii | 7 x 2400 mAh |
| Czas pracy | 30 min |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Podłoga |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Tryb turbo | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka do czyszczenia x 1 Rączka x 1 Zasilacz x 1 Szczotka rolkowa x 1 Odkurzacz x 1 Instrukcja obsługi x 1 Stacja ładowania x 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące