Producenci
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame K30 Mix
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Ilość pyłu | 0,5 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,5 l |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,62 l |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 7 × 2600 mAh |
| Czas pracy | 50 min |
| Moc ssania | 18000 Pa |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Prędkość obrotowa (max) | 500 RPM |
| Maksymalna moc wejściowa | 300 W |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,98 kg |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Tryb turbo | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Uchwyt na akcesoria x 1 Pojemnik na kurz x 1 Stacja ładowania x 1 Roztwór czyszczący x 1 Szczotka rolkowa x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 Filtr x 1 Uchwyt x 1 Ssawka uniwersalna x 1 Instrukcja obsługi x 1 Główny korpus x 1 Szczotka wielofunkcyjna x 1 Rura x 1 Uchwyt silnika x 1 Odkurzacz x 1 Mini elektroszczotka x 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące