Producenci
Odkurzacz pionowy mopujący Dreame H15 Pro Foamwash
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy mopujący |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,7 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,78 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maksymalna moc wejściowa | 400 W |
| Napięcie znamionowe | 21,6 V |
| Pojemność baterii | 6 x 5000 mAh |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Moc ssania | 23000 Pa |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Laminat, Płytki |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy | 60 min |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Wałek do szczotki x 1 Stacja ładowania x 1 Filtr x 1 Uchwyt x 1 Szczoteczka do czyszczenia x 1 Odkurzacz x 1 Płyn czyszczący x 1 |
| Ergonomia | |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Stacja bazowa | |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Moc | 560 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
Gwarancja 24 miesiące