Producenci
Odkurzacz piorący Dreame N10 (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 5 m 1,1 m |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Typ maszyny | Ręczny |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 1,6 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,75 l |
| Rodzaj czyszczenia | Głęboki/okresowy |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące