Producenci
Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1625 TOP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Ilość rur | 2 |
| Zamek rodzaju Tube | Kliknij |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Rury | Teleskopowy |
| Ilość pyłu | 25 l |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Moc | |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 1600 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Goła podłoga Podłoga |
| Promień działania | 14 m |
| Nadmuch | 75 L/s |
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do dywanów |
| Ergonomia | |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Długość przewodu | 8 m |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące