Producenci
Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1650 TOP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 960 mm |
| Głębokość produktu | 465 mm |
| Waga produktu | 18,3 kg |
| Wydajność | |
| Nadmuch | 75 L/s |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Pozostałe funkcje | |
| Elastyczny wąż | Tak |