Producenci
Odkurzacz ręczny R20 Ultra Dreame
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Maksymalna moc wejściowa | 540 W |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas pracy | 90 min |
| Maks. moc ssania | 200 AW |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2,85 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez osprzętu) | 2,2 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 1288 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga Dywan |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Poziom hałasu | 85 dB |
| Przycisk turbo | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka Mini szczotka turbo Turboszczotka |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 79,92 Wh |
Gwarancja 24 miesiące