Producenci
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick HD HDMI Full HD Fire OS B0CQMWQDH4 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 MB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 12,6 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 275 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Głębokość produktu | 85,6 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Fire OS |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Typ HD | Full HD |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa |
| Producent procesora | MediaTek |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| HDMI | Tak |
| Interfejs urządzenia | HDMI |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 171,5 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 346 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,72 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 288,6 mm |
Gwarancja 24 miesiące