Producenci
Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Box S (3rd Gen) EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Architektura procesora | Cortex-A55 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Pamięć | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 91,2 g |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Wydajność | |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS:X Dolby Atmos |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Dolby Vision |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
Gwarancja 24 miesiące