Producenci
Okap AKPO WK-4 CLASSIC MINI 60 INOX / T300 / GU10 / SREBRNY DF102 / SREBRNY FILTR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Kolor produktu | Inox |
| Model | Naścienny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Silnik dołączony | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Roczne zużycie energii | 57 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (min) | 57 cm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość (max.) | 77 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 345 m³/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Oświetlenie | |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 2 W |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2113690 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące