Producenci
Okap AKPO WK-4 JUNO ECO 60 BIAŁY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Model | Naścienny |
| Lampy | 2 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Szkło hartowane |
| Ilość silników | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Obciążenie | 90 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 98 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 22 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 16 cm |
| Głębokość produktu | 303 mm |
| Wysokość bez komina | 35,5 cm |
| Wysokość (min) | 67,5 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 71 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 58 dB |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 330 m³/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące