Producenci
Okap AKPO WK-4 NERO 2.0 60 SZARY/SZARE SZKŁO T300 Liniowy LED/Siłownik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ filtra | T300 |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Kolor szkła | Szary |
| Wykończenie | Półmat |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Carbon |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Silnik dołączony | Tak |
| Model | Okap kominowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Stal, Szkło hartowane |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Moc | |
| Obciążenie | 104,8 W |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 56 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 92 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 22 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 17 cm |
| Wysokość (min) | 69 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 56 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 72 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 300 m³/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Akcesoria opcjonalne | Filtr węglowy T300 (2 sztuki) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Okap | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące