Producenci
Okap BOSCH DHL555BM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Wbudowany |
| Ilość silników | 2 |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Typ kontroli | Wysuwany |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Silnik dołączony | Tak |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Obciążenie | 206 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 89,4 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 21,5 cm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 604 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 46 dB |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 460 m³/h |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Przepływ powietrza (niska prędkość) | 223 m³/h |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Skuteczność filtrowania tłuszczu (GFE) | 87,3% |
| Sprawność dynamiczna płynów (FDE) | 13,6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Wskaźnik czyszenia filtra | Nie |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Skuteczność świetlna (LE) | 66,4 lux/W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Temperatura koloru | 3500 K |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Oświetlenie | 438 lx |
| Lampy | 2,15 W |
| Zrównoważony rozwój | |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2270831 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące