Producenci
Okap CATA GCB 55 X Wbudowany pod Stal nierdzewna 370 m3/h
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Silnik dołączony | Tak |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Wbudowany pod |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Ilość silników | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 83,6 |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Obciążenie | 123 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 54 kWh |
| Moc silnika | 120 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 18,7 cm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 370 m3/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | E |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 59 dB |
| Ciśnienie (Pa) | 226 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Metal |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące