Producenci
Okap Kominowy Akpo WK-4 FENIKS SLIM 90 (Inox 297m3/h 900mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Lampy | 2 W |
| Model | Naścienny |
| Silnik dołączony | Tak |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 59 kWh |
| Obciążenie | 106 W |
| Moc silnika | 102 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 31,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 29,5 cm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 449 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 48 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące