Producenci
Okap MAAN Elba2 39 satyna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Kolor produktu | Satynowy |
| Silnik dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Ilość prędkości | 4 |
| Wydajność | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1118616 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące