Producenci
Okap MAAN Ponza Mini WPB 430 złoty piaskowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Wykończenie | Stal lakierowana |
| Temperatura barwowa | 3500 K |
| Materiał obudowy | Stal |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Silnik dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Głębokość opakowania | 515 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość produktu | 346 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wydajność | |
| Przepływ powietrza (wysoka prędkość) | 275 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 50 dB |
| Przepływ powietrza (niska prędkość) | 175 m³/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 60 dB |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wydajność | |
| Roczne zużycie energii | 40 kWh |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1771033 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące