Producenci
Okap TEKA CNL 6415 PLUS B - 40436822
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość silników | 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc silnika | 110 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 30 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Obiegowe |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Ilość prędkości | 5 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 64 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Maksymalna moc wyciągu | 385 m³/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 9 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące