Producenci
Okap TEKA CNL 6415 PLUS IX - 40436820
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Zawór zwrotny | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Roczne zużycie energii | 26,7 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość (max.) | 18,4 cm |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 5 |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 52 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 69 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 64 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 385 m³/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Rodzaj żarówki | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące