Producenci
Okap TEKA CNL 6815 Plus 40436840
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj żarówki | LED |
| Ilość silników | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Lampy | 9 W |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Obciążenie | 277 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc silnika | 265 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 730 m³/h |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące