Producenci
Okap do zabudowy MPM-45-OW-06/W, biały, do wbudowania w szafkę 45cm szerokości, energooszczędny silnik bezszczotkowy BLDC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 45 cm |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Silnik dołączony | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor światła | Naturalna biel |
| Lampy | 3 W |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Moc | |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Roczne zużycie energii | 48 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności oświetlenia | B |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica wylotu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 266 mm |
| Waga produktu | 4,95 kg |
| Wydajność | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 645 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 70 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące