Producenci
Okap do zabudowy SIEMENS LB75565
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Oświetlenie | 438 lx |
| Lampy | 2,15 W |
| Model | Wbudowany |
| Pozycja oświetlenia | Boczne |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc silnika | 200 W |
| Roczne zużycie energii | 79,5 kWh |
| Obciążenie | 206 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Prąd | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 35 cm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość produktu | 730 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 70 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 25,5 cm |
| Wydajność | |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 270 m³/h |
| Maksymalna moc wyciągu | 610 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 3 |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 38 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące