Producenci
Okap do zabudowy Whirlpool WCT3 63F LTK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Model | Wbudowany |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Obciążenie | 257 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Roczne zużycie energii | 107 kWh |
| Moc silnika | 250 W |
| Prąd | 1,12 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Waga produktu | 8,7 kg |
| Wysokość (max.) | 33,4 cm |
| Wysokość bez komina | 33,4 cm |
| Szerokość produktu | 514 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 4 |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 650 m³/h |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Moc wyciągu powietrza w położeniu wspomagającym | 410 m³/h |
| Maksymalna moc wyciągu | 550 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Moc recyrkulacji powietrza w pozycji boosta | 430 m³/h |
| Filtrowanie | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 7 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące