Producenci
Okap kominowy, przyścienny CIARKO NTI 60 Inox (600mm; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Lampy | 6 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Minutnik | Nie |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Moc silnika | 121 W |
| Roczne zużycie energii | 60,2 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 97 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość (min) | 35 cm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 125 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 280 m³/h |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 75 cm |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | E |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 47 dB |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące