Producenci
Okap kominowy AKPO WK-4 JAVA 50 CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Materiał obudowy | Szkło hartowane Stal |
| Lampy | 2 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 102 W |
| Roczne zużycie energii | 113 kWh |
| Obciążenie | 106 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 61 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 381,4 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 48 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące