Producenci
Okap kominowy AKPO WK-4 SMART 60 CZARNY (front czarne szkło)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Lampy | 2 W |
| Ilość silników | 1 |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Moc silnika | 106 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość (min) | 70 cm |
| Wysokość (max.) | 93 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 55 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 300 m³/h |
| Ciśnienie powietrza | 172 Pa |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące