Producenci
Okap kominowy AKPO WK-5 SOFT 50 BIAŁY (159,7 m3/h; 500mm; kolor biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Naścienny |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Lampy | 4 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Typ kontroli | Suwak |
| Kolor produktu | Biały |
| Silnik dołączony | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Moc silnika | 76 W |
| Obciążenie | 84 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość bez komina | 22 cm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 47 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 156 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 60 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące