Producenci
Okap kominowy AKPO WK-9 KASTOS 60 CZARNY czarne szkło
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lampy | 1,8 W |
| Model | Naścienny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Czujnik, Dotyk |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Timer | Tak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Obciążenie | 143 W |
| Ilość silników | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 63 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 450 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 70 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące