Producenci
Okap kominowy przyścienny AMICA OKC6227B czarny szkło
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 58 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,9 kg |
| Wysokość (max.) | 41 cm |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Maksymalna moc wyciągu | 290 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Oświetlenie | |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2171806 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące