Producenci
Okap kominowy przyścienny rustykalny AKPO WK-4 RUSTICA 60 beżowy ecru
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Cechy | Wykończenie drewniane surowe nadające się do pomalowania |
| Materiał obudowy | Stal, Drewno |
| Silnik dołączony | Tak |
| Kolor produktu | Drewniany Beżowy |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Lampy | 2 W |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Obciążenie | 106 W |
| Moc silnika | 102 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 106 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 19,5 cm |
| Wysokość (min) | 78 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 15 cm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 67 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 59 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 415 m³/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące