Producenci
Okap kuchenny do zabudowy MPM-54-OWS-01czarne szkło, sterowanie gestem, oświetlenie LED, pochłaniacz i wyciąg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Wbudowany |
| Lampy | 1,5 W |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Obsługa gestów | Tak |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Roczne zużycie energii | 79 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Wydajność | |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 55 cm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 60 dB |
| Klasa wydajności świecenia | B |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 67 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 518,8 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące