Producenci
Okap podszafkowy, wkład do zabudowy ELECTROLUX LFG516X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Lampy | 5 W |
| Model | Wbudowany |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Metal |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 96 kWh |
| Zużycie energii (tryb czuwania) | 0,49 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 27,3 cm |
| Waga netto | 7 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 49,3 cm |
| Waga brutto | 9,4 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 331 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wydajność | |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Pilot zdalnego sterowania | Jako opcja (brak w zestawie) |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 57 cm |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Maksymalna moc wyciągu | 600 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Ilość prędkości | 4 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 50 dB |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 50 cm |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące