Producenci
Okap podszafkowy, wkład do zabudowy ELECTROLUX LFG716W (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wbudowany pod |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość (min) | 33 cm |
| Waga produktu | 8,7 kg |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 54 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 700 m3/h |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 50 cm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 57 cm |
| Poziom hałasu (średnia prędkość) | 67 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Filtrowanie | |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące