Producenci
Okap podszafkowy, wkład do zabudowy ELECTROLUX LFG716X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lampy | 5 W |
| Ilość silników | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Model | Wbudowany |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Silnik dołączony | Tak |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A+++ do G |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Moc silnika | 250 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 49,3 cm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 27,3 cm |
| Wysokość (min) | 33,1 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 580 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 57 cm |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 70 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 54 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 50 cm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Filtrowanie | |
| Wskaźnik czyszenia filtra | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Metal |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące