Producenci
Okap podszafkowy AKPO WK-7 K GLASS 60 CZARNY/CZARNE SZKŁO (600mm; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 2 W |
| Ilość silników | 1 |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Szkło hartowane |
| Model | Podszafkowy |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 76 W |
| Obciążenie | 80 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 253 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 59 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 44 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
Gwarancja 3 miesiące