Producenci
Okap podszafkowy AMICA OSC6112W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Obciążenie | 118 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wydajność | |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Maksymalna moc wyciągu | 193 m³/h |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Filtrowanie | |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące