Producenci
Okap podszafkowy Beko CFB 5310 X (125 m3/h; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lampy | 28 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Moc silnika | 108 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 60 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wydajność | |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | G |
| Klasa wydajności świecenia | G |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 125 m³/h |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Prędkość w trybie intensywnym | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące