Producenci
Okap podszafkowy CIARKO ZRD 60 Biały (600mm; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Lampy | 4 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Moc | |
| Obciążenie | 89 W |
| Roczne zużycie energii | 42 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość bez komina | 14 cm |
| Głębokość produktu | 458 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 178 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 110 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 75 cm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | E |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące