Producenci
Okap podszafkowy ELECTROLUX LFU215X stalowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Typ kontroli | Suwak |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Model | Podszafkowy |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12,5 cm |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 66 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 498 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość (min) | 13,2 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 71 dB |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 50 cm |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Maksymalna moc wyciągu | 272 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 52 dB |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 115 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące