Producenci
Okap podszafkowy MPM-51-PX-68 biały 50 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lampy | 4 W |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 175 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące