Producenci
Okap podszafkowy TEKA GFG2 GLASS BLACK (334 m3/h; 550mm; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość silników | 1 |
| Lampy | 5 W |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 13,2 cm |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Moc | |
| Obciążenie | 180 W |
| Moc silnika | 175 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 51 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (średnia prędkość) | 56 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 388 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Prędkość w trybie intensywnym | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Metal |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące