Producenci
Okap podszafkowy do zabudowy CIARKO SL-BOX Glass 60 Czarny (600mm, czarne szkło)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampy | 6 W |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Materiały | Stal Szkło |
| Minutnik | Nie |
| Moc | |
| Moc silnika | 141 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Roczne zużycie energii | 59 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A ++ do E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,2 cm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość (max.) | 18,1 cm |
| Średnica wylotu | 120 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 27 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 75 cm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 200 m³/h |
| Maksymalna moc wyciągu | 350 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 55 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Filtrowanie | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium / węgiel (opcjonalnie) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące