Producenci
Okap podszafkowy do zabudowy ELICA LANE WH/A/72 PRF0157394 biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wbudowany |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Roczne zużycie energii | 68,9 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Szerokość produktu | 714 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 650 m³/h |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Ciśnienie (Pa) | 405 |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 7 W |
| Oświetlenie | 365 lx |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące