Producenci
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT ECO 60 BIAŁY (600 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Moc silnika | 106 W |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Roczne zużycie energii | 52 kWh |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 300 m3/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące