Producenci
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT GLASS 50 INOX CZARNY (500mm; kolor inox, front czarne szkło) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Szkło hartowane |
| Lampy | 2 W |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Moc silnika | 132 W |
| Obciążenie | 136 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 51 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 289 m3/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące