Producenci
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT GLASS TOUCH 60 INOX CZARNY front czarne szkło, dotykowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Szkło hartowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Inox |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Lampy | 2 W |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Minutnik | Tak |
| Moc | |
| Obciążenie | 127 W |
| Moc silnika | 123 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 294 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 68 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące