Producenci
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT PLUS 60 INOX (600mm; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Kolor produktu | Inox |
| Silnik dołączony | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Wbudowany pod |
| Lampy | 2 W |
| Moc | |
| Moc silnika | 132 W |
| Obciążenie | 136 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 28 cm |
| Wysokość bez komina | 4 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 13 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 307 m3/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 70 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące