Producenci
Okap podszafkowy teleskopowy BEKO HNT61210X srebrny stal nierdzewna (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 70 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 712 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość (min) | 18 cm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wydajność | |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 67 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 280 m³/h |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 50 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Filtrowanie | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Carbon |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Oświetlenie | |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące