Producenci
Okap podszafkowy wkład do zabudowy AKPO WK-7 MICRA GLASS 60 CZARNY (600mm czarne szkło)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Wbudowany pod |
| Kolor produktu | Czarny |
| Silnik dołączony | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość silników | 1 |
| Moc | |
| Obciążenie | 106 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 59 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Ciemnoszary |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące